5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Tipy a rady

Vakuový vysavač Dreame T20

Na cestě od dodavatele
doprava zdarma
Vakuový vysavač Dreame T20

Akumulátorový vysavač Dreame T20 Pro posune váš úklid na zcela novou úroveň. Motor s 125 000 otáčkami za minutu poskytuje bezkonkurenční výkon a výkonná baterie poskytuje až 70 minut výdrže baterie na jedno nabití.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 11 300 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 9 339 Kč
Doprava zdarma Dárek
Dočasně nedostupné
Expediční doba: 20 pracovních dní
Kód produktu: ELE28

 Přímý dovozce = výhodné ceny

 Výhodné sety zboží

Popis

Vakuový vysavač Dreame T20

T20 Pro má navíc baterii, kterou můžete vyměnit, pokud se jedna z nich vybije. Získáte tak až 140 minut provozu, takže můžete uklidit i větší dům. Vysavač navíc inteligentně snímá čištěný povrch a podle něj pak upravuje sací výkon. Sada obsahuje také několik výměnných kartáčů, takže domácnost dokonale uklidíte.

Klíčové vlastnosti: 

 • Jmenovité napětí: 25,2 V DC
 • Jmenovitý výkon: 450 W
 • Úroveň podtlaku: až 25 000 Pa
 • Sací výkon: až 150 AW
 • Hmotnost hlavního těla: 1,67 kg
 • Max. doba provozu: 140 minut (70 minut na baterii)
 • Doba nabíjení: cca 4 hodiny
 • Objem nádoby na prach: 0,6 litru

Moderní motor

Za efektivní chod vysavače je zodpovědný motor Dreame SPACE 4.0, který je téměř stejně vyspělý jako ty, které se používají v letectví. Jeho neuvěřitelná rychlost mu umožňuje dosáhnout sacího výkonu až 25 000 Pa. Díky tomu Vás T20 Pro efektivně a rychle zbaví všech nečistot - ani ten nejodolnější odpad pro něj není žádnou výzvou. Navíc kratší aerodynamický tunel, inteligentní technologie chlazení baterie a HEPA filtr umístěný hned za motorem zajišťují ještě stabilnější a efektivnější výkon.

Čistý domov bez alergenů

5-stupňový filtrační systém zajišťuje nejen účinné čištění, ale také zabraňuje sekundární kontaminaci. Umožňuje T20 Pro vypořádat se i s mikroskopickými částicemi. Likviduje až 99,9 % roztočů, takže je ideální pro alergiky. Pokročilý 12-cyklonový čisticí systém je zodpovědný za prodlouženou životnost filtru. Dreame T20 Pro poskytuje 99,97% filtraci a účinně odstraňuje alergeny, prach a pyl, což vám umožní vytvořit zdravější domov. Chcete víc? Pro hygienu a bezpečnost můžete umýt jak filtry, tak i nádobu na prach a kartáčový válec.

Perfektní kartáč na podlahu

Kartáč inteligentního vysavače je perfektní pro čištění různých typů podlah. Rychle rozpozná typ vysávaného povrchu a podle toho přizpůsobí sací výkon tak, aby jej vyčistil co nejdůkladněji. Širší průměr hřídele, štětiny ve tvaru V a měkké polštářky na obou stranách kartáče minimalizují riziko zachycení vlasů. Díky tomu je vysávání efektivní a přitom pohodlné.

Extra kartáče pro speciální úkoly

V balení Dreame T20 Pro najdete nejen kartáč na podlahu. Odstraňovač roztočů umožňuje odstranit z matrace alergeny. Štěrbinový kartáč je ideální pro čištění úzkých prostor, jako jsou výklenky v pohovkách a křeslech. Kartáč 2v1 je ideální na těžko dostupné a nerovné povrchy a vyčistí například klávesnici notebooku. Vysavač Dreame umožňuje i čištění podlah. Nádržka na vodu o objemu 250 ml a 2 režimy dávkování vody odstraní veškerou špínu ve vaší domácnosti. Použitím různých trysek T20 Pro důkladně vyčistí každý kout vašeho domova.

Ještě delší provozní doba

Díky své velké baterii vás Dreame T20 Pro překvapí dlouhou výdrží. Ve standardním režimu dokáže přístroj vysávat až 70 minut, v režimu hloubkového čištění asi 30 minut a v režimu plného výkonu až 8 minut. Nabíjení vysavače trvá jen asi 4 hodiny. Máte velký dům? Nebo možná jen chcete prodlouženou dobu provozu T20 Pro? Žádný problém. Součástí je přídavná baterie, takže můžete vysávat tak dlouho, jak potřebujete.

Snadné použití

Ovládání Dreame T20 Pro je neuvěřitelně snadné – stačí stisknout tlačítko. Možnost elektronického zablokování umožňuje zařízení běžet nepřetržitě, aniž byste museli neustále držet zmačknuté tlačítko. Díky tomu je čištění extrémně pohodlné. HD barevný LCD displej navíc čištění ještě usnadňuje a poskytuje rychlý přístup k nejdůležitějším informacím. Zobrazuje aktuální režim čištění, zbývající čas nebo upozornění na výměnu filtru.

Pozornost na každý detail

Dreame T20 Pro se také extrémně pohodlně používá. 8stupňová redukce hluku minimalizuje nepříjemný hluk, takže si při vysávání můžete užívat klid a pohodu. Jeho ergonomický design umožňuje pohodlné používání - můžete jej snadno nasměrovat, kam chcete, a dokonce jej zvednout, abyste mohli vyčistit strop nebo vyšší police. Instalace a výměna kartáčů není vůbec žádný problém a vyprázdnění nádoby na prach vyžaduje pouze stisknutí tlačítka - nemusíte se špíny ani dotknout. Možnost uložit vysavač nastojato a zároveň jej nabíjet vám ušetří čas i prostor ve vaší domácnosti.

Obsah balení: 

 • Hlavní tělo
 • Štětec 2v1
 • Štěrbinová tryska
 • Chytrý kartáč na celý povrch
 • Kovová prodlužovací tyč
 • Měkká válcová kartáčová tryska
 • Bateriový adaptér
 • Prodlužovací hadice
 • Tryska na odstraňování roztočů
 • Nástěnný nabíjecí dok 2v1
 • Nádrž na vodu + mop
 • 2 baterie

Kategorie

Kategorie zboží

Filtry

Kontakt

Nejnovější články

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

VÝHODNÉ BALÍČKY

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST (ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.maximin.cz
28 hodnocení