5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Tipy a rady

Sejfy na klíče

Sejfy na klíče Malá praktická zamykatelná skříňka není výhradně doménou hotelových pokojů. Také v běžném životě řešíme mnoho situací, kdy se nám podobná věcička může skvěle hodit. Asi každý z nás někdy využil tajnou skrýš s krycím názvem rohožka. Už z toho důvodu se nejeví příliš bezpečné řešit předávání klíčů od nemovitostí právě tímto způsobem. Co takhle využít elegantnější a modernější přístup?
Ten představují trezory na klíče s číselným zámkem. Nejde o žádnou velkou schránku, avšak v pohodě se do něj vejde několik klíčů, klidně i celý svazek. Čtyřmístný kód je zárukou toho, že klíče od cenného majetku budou kdykoliv v bezpečí a přesně tam, kde je zrovna potřebujete. Oblíbené jsou produkty například ze strany pronajímatelů bytů, kde také odpadá nutnost fyzického předávání klíčů.

Nejprodávanější

1. Trezor na klíče s číselným zámkem

Trezor na klíče s číselným zámkem
Připadá Vám příliš nebezpečné schovávat klíč od vchodových dveří, sklepa nebo garáže pod rohožkou? Pak je pro Vás praktická bezpečnostní schránka na klíče to pravé!

499 Kč
1 položek
Trezor na klíče s číselným zámkem

Trezor na klíče s číselným zámkem

Připadá Vám příliš nebezpečné schovávat klíč od vchodových dveří, sklepa nebo garáže pod rohožkou? Pak je pro Vás praktická bezpečnostní schránka na k...

1-2ks skladem
499 Kč
   
nové

Kategorie

Kategorie zboží

Filtry

Výrobci

Nejprodávanější

Kontakt

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

(neplatí pro nadrozměrné zásilky)

VÝHODNÉ BALÍČKY

​​

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST

(ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.maximin.cz
28 hodnocení