5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Tipy a rady

Pulzní oxymetr 2v1

Pulzní oxymetr 2v1

Pulsní oxymetr na jednoduché a přesné měření tří klíčových zdravotních parametrů současně. Vhodný na domácí i medicínské použití.    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 299 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 247 Kč
Dočasně nedostupné
Expediční doba: 20 pracovních dní
Výrobce: MXM MXM
Kód produktu: ELE16
Záruka: 24 měsíců

 Přímý dovozce = výhodné ceny

 Výhodné sety zboží

/pulzni-oxymetr-2v1-e127556.htm
Popis

Pulzní oxymetr 2v1

Pulsní oxymetr 2 v 1 představuje vysoce kvalitní a zároveň velice přesné zařízení na monitorování čtyř důležitých životních parametrů současně.

Kromě základní funkce měří hodnoty saturace krvi kyslíkem SpO2. Přístroj také disponuje funkci měření tepové frekvence (bpmPR).

Pulsní oxymetr 2 v 1 se vyznačuje malými rozměry, nízkou spotřebou energie, pohodlnou obsluhou a vysokou přesností měření. Při nečinností se automatický vypne po několika sekundách.

Přístroj je vhodný zejména pro rizikové pacienty, osoby s onemocněním srdce, astmatiky, sportovce a zdravé osoby pohybujíci se vo vysokých výškách. 

Použití

Do oxymetru je nutno vložit 2 AAA baterie. Následně stačí nasadit na prst, a stisknout spínací tlačítko. Oxymetr začne automaticky na displeji ukazovat naměřené hodnoty.

Vysvětlení pojmů

SpO2 – slouží na rychlé a přesné měření hodnoty saturace krvi kyslíkem (tzn. kolik % hemoglobínu je nasyceno kyslíkem), což je důležitým parametrem na posouzení funkce dýchání. Pokud je hladina SpO2 pod normou, což je cca. 90 %, kvůli riziku vzniku hypoxémii, je potřebné okamžité lékářské vyšetření.

bmpPR (Pulse Rate) – tepová frekvence, měřená v úderech srdce za minutu, může poukazovat na možné problémy s tlakem. Pokud je vaše klidová tepová frekvence pořád nad 100 úderů za minútu (tachykardie) nebo když nejste sportovec a klidová tepová frekvence je pod 50 – 60 úderů za minútu (bradykardie) a současně pociťujete jiné příznaky, jako jsou mdloby, závratě nebo dýchčivost, doporučuje se konzultovat zdravotní stav s lékářem.

Obsah balení:

  • pulzní oxymetr
  • poutko

2ks AAA baterií, které jsou potřebné k provozu zařízení nejsou součástí balení.

/product-action/increment-product-view-count?productId=127556

Filtry

Výrobci
další výrobci (8)

Kontakt

Nejnovější články

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

VÝHODNÉ BALÍČKY

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST (ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR