5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Tipy a rady

Nejčastější dotazy k hodinkám s GPS lokátorem Secutek SWX

10.04.2019 Adam Švejda Technická poradna pro GPS lokátory

Na této stránce naleznete nejčastější dotazy týkající se hodinek s GPS lokátorem ze série Secutek SWX.

Zde najdete obecné informace týkající se všech GPS hodinek z této série. V případě, že zde nenaleznete vše co potřebujete, můžete se podívat do poradny pro konkrétní model hodinek.

Časté dotazy

1.1 Jak se registrovat do aplikace SeTracker 2

V následujícím videu naleznete postup registraci a přidání GPS hodinek do aplikace SeTracker 2. Tato aplikace Vám umožní pohodlné sledování lokátoru ve Vašem telefonu či tabletu. SeTracker ocení uživatel především pro sledování lokátoru v terénu. Aplikace je podporována zařízením s operačním systémem Android.

1.2 Jaká je spotřeba dat (internetu)?

Průměrná měsíční spotřeba dat je cca 50Mb. Doporučujeme zakoupit SIM kartu, která má internetový balíček alespoň 100Mb na měsíc. 

1.3 Lze resetovat zapomenuté přihlašovací údaje ?

Reset přihlašovacích údajů může provést pouze výrobce. Pro reset nám prosím uveďte IMEI zařízení.

1.4 Jak odpojit hodinky od účtu v aplikaci SeTracker 2

  1. Přihlásit se do aplikace
  2. Kliknout na ikonu v pravém horním rohu
  3. Vybrat seznam zařízení
  4. Kliknout na UPRAVIT
  5. Kliknout na Odebrat u hodinek, které chceme odpojit

 

l

Řešení problémů

2.1 Hodinky nelze vypnout

Pokud je v hodinkách vložena SIM karta, lze zařízení vypnout jen přes aplikaci Setracker2. Hodinky vypnete tlačítkem jen v případě, že vyjmete SIM kartu ze zařízení. 

 

2.2 Baterie vydrží krátkou dobu

Výdrž baterie je přímo závislá na nastavení intervalu lokalizace.  Lze vybrat ze tří základních parametrů: 1 min, 10 min a 60 min. 

Nastavením intervalu 1 min dosahuje výdrž baterie v řádů hodin. Při nastavení vyššího intervalu lokalizace se rapidně zvýší pracovní doba zařízení.

Vliv na výdrž baterie má také stáří hodinek. Baterie po čase ztrácí kapacitu. Záruční doba na baterie je 6 měsíců (po 6ti měsících musí baterie mít alespoň 70% původní kapacity).

2.3 Určování lokace je nepřesné

Pomocí aplikace SeTracker 2 lze v zařízení nastavit celou řadu parametrů, které mají vliv na celkovou funkčnost hodinek. Mezi tyto parametry patří i nastavení intervalu lokalizace. Lze vybrat ze tří základních parametrů: 1 min, 10 min a 60 min. 

Nastavením intervalu 1 min získáte velmi přesnou lokalizaci. Přesnost lokalizace se snižuje nastavením vyššího intervalu. Při nastavení intervalu 60 min může docházet i k částečnému výpadku lokalizace, kdy se zařízení vždy po delší době aktivuje. Pro vyšší přesnost doporučujeme nastavit interval na 1 minutu, je ale nutné brát na vědomí, že vybíjení hodinek bude v tomto případě probíhat podstatně rychleji.

2.4 Hodinky nelze dobít

Zde se můžete podívat na obecné důvody, které mohou způsobovat problém s dobíjením.

Máte-li hodinky, které obsahují magnetický konektor, je častým důvodem nenabíjení to, že jsou kontakty na hodinkách ušpiněné. Zkuste je tedy vyčistit.


Nepodařilo-li se vám problém vyřešit, můžete nám zaslat hodinky na reklamaci. V případě, že tak budete činit, prosíme abyste do reklamačního protokolu vyplnili také přihlašovací údaje do aplikace SeTracker. Urychlí se tím vyřízení reklamace.

Líbil se Vám tento článek?
Nejčastější dotazy k GPS lokátoru GPS31 Nejčastější dotazy k GPS lokátoru GPS31

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

VÝHODNÉ BALÍČKY

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST (ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR