Mahoosive Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky T231

Na cestě od dodavatele
Mahoosive Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky T231

Elegantní stylový motýlek s křížkovaným prošíváním, vyrobený z kvalitního dřeva. S motýlkem okouzlíte nejen svoji druhou polovičku, hodí se k veškerým příležitostem, od oslavy s přáteli až po svatbě    více

Cena za 1 ks vč. DPH 685 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 566 Kč
Na cestě (do 3 týdnů)
Expediční doba: 20 pracovních dní
Výrobce: Mahoosive
Kód produktu: MAH10-T231-C1
Záruka: 24 měsíců
/mahoosive-dreveny-motylek-s-kapesnickem-a-manzetovymi-knoflicky-t231-e127001.htm
Popis

Mahoosive Dřevěný motýlek s kapesníčkem a manžetovými knoflíčky T231

Dřevěný motýlek T231 je vytvořen z lehoučkého, elegantního dřeva s jedinečným motivem, a je doplněn velmi kvalitní textilií. Lehký materiál garantuje, že dřevěný motýlek T231 na krku ani neucítíte. Pružný, nastavitelný pásek zaručí, že dřevěný motýlek komfortně nasadíte na libovolný krk. Šikovné je, že se motýlek nikdy nerozváže a nespadne. Dřevěný motýlek T231 je optimální dárek pro ty, kteří rádi budí pozornost na svatby, oslavy s přáteli, nebo do kavárny. Buďte jedineční a přilákejte na sebe veškerou pozornost. Dřevěný motýlek T231 je výstřední módní doplněk pro sebevědomé muže, kteří nikdy nesplynou s okolím.

Veškeré dřevěné motýlky Mahoosive jsou ručně vyrobeny ze 100% surového dřeva s ohledem na dopad na životní prostředí. V našem sortiment objevíte dřevěné motýlky z různých dřevin, rozličných tvarů i nejrůznějších vzorů. Kromě dřevěných motýlků máme v nabídce i dřevěné manžetové knoflíčky a další doplňky ze dřeva.

Společnost Mahoosive je rodinná firma vyrábějící dřevěné motýlky, dřevěné manžetové knoflíčky a další dřevěné doplňky již od roku 2014. Barva obrázků se může mírně lišit od motýlku, který dostanete (odstín světla, barvy obrazovky). Nakupujte ty nejlepší módní doplňky ze dřeva v oficiálním internetovém obchodu Mahoosive.

/product-action/increment-product-view-count?productId=127001

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

VÝHODNÉ BALÍČKY

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST (ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD