5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Tipy a rady

Jak hlídat dětskou aktivitu na PC

Vše co potřebujete vědět o možnostech monitorování dětské aktivity na PC.

Jak hlídat dětskou aktivitu na PC

V době kdy je téměř každý počítač připojen k internetu může u počítače číhat na vaše dítě celá řada hrozeb například v podobě kyberšikany, či pedofilů. Pokud vaše dítě prochází náročným obdobím, tak může být náchylné k zapletení se, se špatnou partou, k braní drog a dalším rizikovým jevům. Ohlídáte-li dětskou aktivitu na PC, můžete tak zakročit v čas, a tyto aktivity ukončit.

1. Program na sledování PC

Program na sledování PC stačí jednou nahrát do počítače a on se při každém spuštění PC automaticky aktivuje. Sledovací program běží v počítači samozřejmě zcela skrytě. Díky sledovacímu programu tak budete mít dokonalý přehled k aktivitě vašeho dítěte na počítači. 

o

2. Chat Stick pro odposlech chatovacích programů

Chat Stick je velmi jednoduchým a efektivním nástrojem pro odposlech chatovacích programů. Chat Stick stačí zapojit do PC a spustit. Speciální flash disk Chat Stick následně prohledá celý počítač a vytáhne z něj veškerou konverzaci z nejběžněji používaných chatovacích programů jako je Skype, ICQ, Trillian, Miranda, MSN, Hello či Yahoo!. Chat stick je možno používat opakovaně na různých PC i noteboocích. Díky Chat Sticku tak budete mít dokonalý přehled o tom, s kým a o čem si vaše dítě dopisuje. Díky Chat Sticku můžete odhalit rizikovou komunikaci vašeho děcka a zakročit ještě včas.

o

3. Keylogger - sledování stisků kláves

Keylogger je jednoduché zařízení, které po připojení mezi klávesnici a PC začne zaznamenávat veškeré stisky kláves. Výhoda keyloggerů je, že jsou zcela neodhalitelné antivirovým softwarem a instalace trvá pouhých pár vteřin. Keylogger stačí připojit mezi klávesnici a PC a tím je instalace hotova. Zaznamenaná data z keyloggeru je možné po zadání kódu zobrazit přímo v infiltrovaném PC či mohou být data odesílána přes email. Lepší keyloggery zaznamenávají stisky kláves včetně data a času.

o
Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

(neplatí pro nadrozměrné zásilky)

VÝHODNÉ BALÍČKY

​​

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST

(ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.maximin.cz
28 hodnocení