5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Blog

GPS lokátor pro firemní auta Secutek SGT-LK720

GPS lokátor pro firemní auta Secutek SGT-LK720

GPS lokátor Secutek SGT-LK720 pro připojení na baterii, vhodný pro sledování polohy firemních vozů    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 1 495 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 236 Kč
Dočasně nedostupné
Expediční doba: 20 pracovních dní
Výrobce: Secutek Secutek
Kód produktu: GPS96

 Přímý dovozce = výhodné ceny

 Výhodné sety zboží

Popis

GPS lokátor pro firemní auta Secutek SGT-LK720

GPS lokátor pro firemní auta Secutek SGT-LK720 pro připojení k napájeni z autobaterie disponuje malými rozměry a nenápadným vzhledem, díky kterým je tento lokátor ideální pro skrytou instalaci do vozu. Připojení k autobaterii zároveň zajišťuje i jeho bezúdržbový provoz. S tímto lokátorem budete mít vždy přehled o pohybu vašeho vozu nebo i celého vozového parku vaší firmy

Při pořízení mapového podkladu (za příplatek) je možné využívat pokročilé funkce jako sledovat aktuální polohu lokátoru online v mapách včetně historie jeho pohybu nebo nastavovat hranice pohybu GEO fence.

Klíčové vlastnosti:

 • malé rozměry a nenápadný vzhled
 • ideální GPS lokátor pro skrytou instalaci
 • přesnost lokace do 10 metrů
 • lokátor k přímému připojení k napájení z autobaterie
 • zjištění polohy vozu během několika sekund
 • možnost sledování pohybu pomocí webového rozhraní či mobilní aplikace za příplatek

GPS lokátor Secutek SGT-LK720 je ideální pro použití ve služebních vozech, ale uplatnění nalezne také pro kontrolu a sledování pohybu vozového parku autobusů, kamionů, vozů taxislužby či půjčoven aut. GPS lokátor je skrytý a jeho napájení je připojené přímo k autobaterii. Nehrozí tak, že by ho řidič "nedopatřením" odpojil.

Další funkce a vlastnosti:

 • záložní dobíjecí baterie o kapacitě 80mAh
 • funkce sleep time mode (základně nastaven) a shock sleep mode (lokátor se automaticky po 5ti minutách uspí a lze probudit jen pohybem)
 • upozornění SMS zprávou na překročení nastavené rychlosti automobilu
 • funkce shock alarm (oznámení v případě, že dojde k pohybu vozidla)
 • rozměry 31 x 31 x 57 mm
 • váha 29,3 g

​Aby mohl lokátor komunikovat na dálku, je do něj nutné vložit nano SIM kartu s aktivními daty. Pokud se nechcete touto oblastí zabývat, objednejte si s lokátorem rovnou i jeho konfiguraci, jejíž součástí je i SIM karta.

Naprosto diskrétní sledování vozu

Instalace tohoto GPS lokátoru není extrémně jednoduchá jako např. u OBD GPS lokátoru Secutek SGT-LK730, na druhou stranu je ale možné lokátor instalovat naprosto tajně na jakékoli místo ve vybraném automobilu. Při instalaci postupujte podle schématu, který je obsažen v návodu produktu (návod naleznete v přílohách na této stránce). Pop připojení lokátoru k napájení už jen vložíte do lokátoru SIM kartu nastavíte autorizované číslo, na které bude GPS lokátor odesílat zjištěnou polohu.

TIP:
Pro skrytou instalaci či jen pro připojení GPS lokátoru k napájení z automobilu doporučujeme nechat instalaci provést zkušeným technikem či autoelektrikářem

Bezstarostné napájení GPS lokátoru

I když je GPS lokátor pro firemní vozy Secutek SGT-LK720 přizpůsobený pro napájení z autobaterie, obsahuje ve svém těle malou vestavěnou baterii. Ta ovšem slouží pouze jako záložní zdroj k zajištění funkčnost zařízení i v momentě, kdy auto není nastartované.

Upozornění v případě odpojení

Jakmile je zařízení odejmuto či odříznuto od napájení, dojde k poslání upozornění a vytočení hovoru na administrátorské číslo. Tato funkce je velmi užitečná v případě nežádaného odstřihnutí lokátoru zaměstnancem či krádeže lokátoru.

Snadné zjištění polohy vozu

Aktuální polohu lokátoru můžete standardně zjistit zavoláním či zasláním SMS zprávy na lokátor (resp. na telefonní číslo SIM karty vložené v lokátoru) a během několika desítek sekund obdržíte v SMS zprávě lokaci v podobě URL (odkazu na internetovou mapu).

Rozšířené funkce GPS lokátoru

Pro využití všech funkcí lokátoru je zapotřebí pořídit také mapový podklad Secutrack. Přístup k mapovému podkladu vám umožní jak sledovat pohyb vašeho GPS lokátoru jak online, tak historii jeho pohybu. 

DOPORUČUJEME OBJEDNÁVAT MAPOVÝ PODKLAD V JEDNÉ OBJEDNÁVCE SPOLU S LOKÁTOREM 

Při dodatečné koupi mapového podkladu je zapotřebí provést jeho aktivaci fyzicky u nás na prodejně. Mapový podklad lze aktivovat i vzdáleně, ale v takovém případě je zapotřebí vaší součinnosti a z našich zkušeností vyplývá, že tato dodatečná vzdálená aktivace mapového podkladu je časově i technicky náročná pro obě strany.

Obsah balení:

 • GPS lokátor pro firemní vozy Secutek SGT-LK720
 • Uživatelský manuál 

Filtry

Kontakt

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

(neplatí pro nadrozměrné zásilky)

VÝHODNÉ BALÍČKY

​​

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST

(ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.maximin.cz
28 hodnocení