5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Tipy a rady

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300

GPS lokátor Secutek SGT-LK300 pro připojení na baterii, vhodný pro sledování polohy osobních i firemních vozů    více

Cena za 1 ks vč. DPH: 1 395 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 1 153 Kč
Dočasně nedostupné
Expediční doba: 20 pracovních dní
Výrobce: Secutek Secutek
Kód produktu: GPS105

 Přímý dovozce = výhodné ceny

 Výhodné sety zboží

Popis

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300 pro připojení k napájeni z autobaterie disponuje malými rozměry a nenápadným vzhledem, díky kterým je tento lokátor ideální pro diskrétní instalaci do vozu. Připojení k autobaterii zároveň zajišťuje i jeho bezúdržbový provoz. S tímto lokátorem budete mít vždy přehled o pohybu vašeho vozu nebo i celého vozového parku vaší firmy. Lokátor je mimo jiné vybaven příslušenstvím, díky kterému lze využívat i mnoho zajímavých vedlejších funkcí

Při pořízení mapového podkladu (za příplatek) je možné využívat pokročilé funkce jako sledovat aktuální polohu lokátoru online v mapách včetně historie jeho pohybu nebo nastavovat hranice pohybu GEO fence.

Klíčové vlastnosti:

 • malé rozměry a nenápadný vzhled
 • vhodný pro diskrétní instalaci
 • přesnost lokace do 10 metrů
 • lokátor k přímému připojení k napájení z autobaterie
 • zjištění polohy vozu během několika sekund
 • jednoduché základní ovládání přes SMS zprávy
 • možnost zakoupení mapového podkladu pro možnost sledování pohybu online včetně historie pomocí webového rozhraní či mobilní aplikace (tyto funkce jsou za příplatek)

GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300 je ideální pro použití ve služebních vozech, ale uplatnění nalezne také pro kontrolu a sledování pohybu vozového parku autobusů, kamionů, vozů taxislužby či autopůjčovny. GPS lokátor je určený k připojení přímo k autobaterii. Nehrozí tak, že by ho řidič "nedopatřením" odpojil.

Další funkce a vlastnosti:

 • záložní dobíjecí baterie o kapacitě 110mAh
 • úsporné režimy sleep time mode a shock sleep mode
 • upozornění SMS zprávou na překročení nastavené rychlosti automobilu
 • funkce shock alarm (oznámení v případě, že dojde k pohybu vozidla)
 • SOS tlačítko
 • rozměry 75x40x15mm
 • váha 40 g

​Aby mohl lokátor komunikovat na dálku, je do něj nutné vložit nano SIM kartu s aktivními daty. Pokud se nechcete touto oblastí zabývat, objednejte si s lokátorem rovnou i jeho konfiguraci, jejíž součástí je i SIM karta.

Naprosto diskrétní sledování vozu

Instalace tohoto GPS lokátoru není extrémně jednoduchá jako u jiných typů lokátorů, na druhou stranu je ale možné lokátor instalovat diskrétně na jakékoli místo ve vybraném automobilu. Při instalaci postupujte podle schématu, který je obsažen v návodu produktu (návod naleznete v přílohách na této stránce). Pop připojení lokátoru k napájení už jen vložíte do lokátoru SIM kartu a nastavíte autorizované číslo, na které bude GPS lokátor odesílat zjištěnou polohu.

TIP:
Pro skrytou instalaci či jen pro připojení GPS lokátoru k napájení z automobilu doporučujeme nechat instalaci provést zkušeným technikem či autoelektrikářem

Bezstarostné napájení GPS lokátoru

Abychom nemuseli stále myslet na výměnu či dobíjení baterií, je tento GPS lokátor navržený pro jeho napájení z autobaterie. I přes to ve svém těle obsahuje malou vestavěnou baterii, která ale slouží pouze jako záložní zdroj k zajištění funkčnost zařízení i v momentě, kdy auto není nastartované.

Upozornění v případě odpojení

Jakmile je zařízení odejmuto či odříznuto od napájení, dojde k poslání upozornění a vytočení hovoru na administrátorské číslo. Tato funkce je velmi užitečná v případě nežádaného odstřihnutí lokátoru zaměstnancem či krádeže lokátoru.

Snadné zjištění polohy vozu

Aktuální polohu lokátoru můžete standardně zjistit zavoláním či zasláním SMS zprávy na lokátor (resp. na telefonní číslo SIM karty vložené v lokátoru) a během několika desítek sekund obdržíte v SMS zprávě lokaci v podobě URL (odkazu na internetovou mapu).

Upozornění na pohyb a překročení rychlosti

Obdržíte upozornění SMS zprávou jestliže se přístroj bude pohybovat rychleji než udává vámi předem nastavená rychlost nebo při jeho opětovném pohybu po delší době stání.

Úsporné pracovní režimy

Lokátor disponuje dvěma úspornými režimy, a to "Sleep time mode", kdy se lokátor automaticky po 5ti minutách uspí a lze ho probudit jen v případě, že na něj zavoláte či pošlete SMS pro zaslání lokace.
Druhým režimem je "Shock sleep mode", kdy lze uspaný lokátor probudit pouze pohybem (např. rozjezdem automobilu).

SOS tlačítko

Především senioři se mohou ocitnout v situaci, kdy se ztratí nebo se budou cítit dezorientovaní. Pro tyto případy je GPS lokátor vybaven SOS tlačítkem, které lze vyvést do kabiny vozu a při jeho stisknutí odešle zařízení SMS zprávu na autorizované číslo správce lokátoru (tedy vaše). 

Odposlech okolí GPS lokátoru

GPS lokátor je vybaven mikrofonem na dlouhém kabelu. Při jeho vyvedení do kabiny auta lze GPS lokátor přepnout do režimu odposlechu a odposlouchávat dění v autě.

Rozšířené funkce GPS lokátoru

Pro využití všech funkcí lokátoru je zapotřebí pořídit také mapový podklad Secutrack. Přístup k mapovému podkladu vám umožní sledovat pohyb vašeho GPS lokátoru online včetně historie jeho pohybu. 

DOPORUČUJEME OBJEDNÁVAT MAPOVÝ PODKLAD
V JEDNÉ OBJEDNÁVCE SPOLU S LOKÁTOREM 

Při dodatečné koupi mapového podkladu je zapotřebí provést jeho aktivaci fyzicky u nás na prodejně. Mapový podklad lze aktivovat i vzdáleně, ale v takovém případě je zapotřebí vaší součinnosti a z našich zkušeností vyplývá, že tato dodatečná vzdálená aktivace mapového podkladu je časově i technicky náročná pro obě strany.

Obsah balení:

 • GPS lokátor do auta Secutek SGT-LK300
 • Napájecí kabely
 • SOS tlačítko
 • Externí mikrofon
 • Uživatelský návod

Filtry

Kontakt

Nejnovější články

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

(neplatí pro nadrozměrné zásilky)

VÝHODNÉ BALÍČKY

​​

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST

(ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.maximin.cz
28 hodnocení