5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Tipy a rady

Sejfy na klíče

Sejfy na klíče Malá praktická zamykatelná skříňka není výhradně doménou hotelových pokojů. Také v běžném životě řešíme mnoho situací, kdy se nám podobná věcička může skvěle hodit. Asi každý z nás někdy využil tajnou skrýš s krycím názvem rohožka. Už z toho důvodu se nejeví příliš bezpečné řešit předávání klíčů od nemovitostí právě tímto způsobem. Co takhle využít elegantnější a modernější přístup?
Ten představují trezory na klíče s číselným zámkem. Nejde o žádnou velkou schránku, avšak v pohodě se do něj vejde několik klíčů, klidně i celý svazek. Čtyřmístný kód je zárukou toho, že klíče od cenného majetku budou kdykoliv v bezpečí a přesně tam, kde je zrovna potřebujete. Oblíbené jsou produkty například ze strany pronajímatelů bytů, kde také odpadá nutnost fyzického předávání klíčů.

Nejprodávanější

1. Trezor na klíče s číselným zámkem

Trezor na klíče s číselným zámkem
Připadá Vám příliš nebezpečné schovávat klíč od vchodových dveří, sklepa nebo garáže pod rohožkou? Pak je pro Vás praktická bezpečnostní schránka na klíče to pravé!

499 Kč
1 položek
Trezor na klíče s číselným zámkem

Trezor na klíče s číselným zámkem

Připadá Vám příliš nebezpečné schovávat klíč od vchodových dveří, sklepa nebo garáže pod rohožkou? Pak je pro Vás praktická bezpečnostní schránka na k...

Více než 10ks skladem
499 Kč
   
nové

Kategorie

Kategorie zboží

Filtry

Výrobci

Nejprodávanější

Kontakt

Nejnovější články

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

VÝHODNÉ BALÍČKY

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST (ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.maximin.cz
28 hodnocení