5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@maximin.cz       Doprava a platba       Kontakt       Blog

Chytré hodinky T100 - Modré

-9 %
Chytré hodinky T100 - Modré

Chytré hodinky T100 s 1,75palcovým plně dotykovým displejem, možností přizpůsobení ciferníků, monitorováním srdečního tepu, krevního tlaku, hladiny kyslíku. Dále více sportovních režimů a hlavně vestavěný reproduktor a mikrofon pro telefonování.    více

Běžná cena: 739 Kč
Cena za 1 ks vč. DPH: 672 Kč
Cena za 1 ks bez DPH: 555 Kč
Historie ceny za 30 dní
Dočasně nedostupné
Expediční doba: 20 pracovních dní
Výrobce: MXM MXM
Kód produktu: ELE44-BLU

 Přímý dovozce = výhodné ceny

 Výhodné sety zboží

Popis

Chytré hodinky T100 - Modré

Chytré hodinky T100 s 1,75palcovým plně dotykovým displejem, možností přizpůsobení ciferníků, monitorováním srdečního tepu, krevního tlaku, hladiny kyslíku. Dále více sportovních režimů a hlavně vestavěný reproduktor a mikrofon pro telefonování.

Klíčové vlastnosti:

 • Bluetooth: verze BT V4.2 podporuje Bluetooth volání
 • Kompatibilní OS: Android 5.0, iOS 9.0 nebo vyšší
 • Obslužná aplikace:  HryFine
 • Voděodolnost: IP67
 • Velikost displeje: 1,75 palce
 • Typ displeje: IPS obrazovka 2,5D zakřivená
 • Rozlišení: 320 x 380
 • Kapacita baterie: 195mAh
 • Pohotovostní doba: až 15 dnů
 • Doba použití: asi 5-7 dnů
 • Doba nabíjení: přibližně 2 hodiny
 • Typ nabíjení: magnetické nabíjení
 • Šířka pásku: 20 mm (odnímatelný pásek hodinek)
 • Materiál pásku: silikon
 • Materiál pouzdra: slitina zinku + plast
 • Hmotnost: asi 50 g
 • Velikost: 44 x 38 x 11mm

Ergonomie

Chytré hodinky T100 jsou navrženy v obdélníkovém tvaru s 2,5D zakřivenou obrazovkou po stranách a mají otočné tlačítko, které funguje pro změnu ciferníku, otáčení stránek, přibližování/oddalování, zapínání a vypínání. Hned pod tlačítkem najdete mikrofon, doplněný otvory v levé části, kde je vestavěný reproduktor.

Kvalitní zpracování

Celkově je tělo tenké a lehké vyrobené z vysoce kvalitní hliníkové slitiny o velikosti 44 mm a tloušťce 11 mm a nízké hmotnosti nepřesahující 50 g, díky čemuž je pohodlné na zápěstí. Ačkoli se jedná o levné chytré hodinky, v zásadě si všimnete, že kvalita výroby je vysoká.

Kontrastní displej

Displej v Chytrých hodinkách T100 je to velký 1,75palcová IPS s 2,5D zakřivením pro zobrazení lepšího obsahu a detailů. Má rozlišení 320*385 pixelů s vysokou obnovovací frekvencí. To je to, co z něj dělá jeden z nejlepších displejů v levných chytrých hodinkách, pokud jde o velikost a rozlišení, dokonce i ostrost barev. Jas je tak dobrý, zvláště když je nosíte na slunci, že nepřehlédnete žádný detail. Pokud jde o ciferníky, chytré hodinky T100 mají mnoho různých předinstalovaných ciferníků, můžete mezi nimi snadno přepínat mnoha způsoby, otáčením tlačítka nebo přejetím doprava nebo pomocí aplikace HryFine pro více ciferníků s více než 75 online ciferníky. Jsou k dispozici ke stažení s možností přizpůsobení pro různé barvy, retro, analogové, 3D a digitální obličeje, nebo můžete dokonce použít živé tapety nebo své vlastní fotografie jako pozadí ciferníku.

Voděodolnost

IP67 voděodolnost znamená, že je můžete nosit při mytí rukou nebo v deštivých dnech. Nejsou však schváleny pro plavání, ale jsou dobré pro nošení při sportovních aktivitách. 

Zdravotní a fitness funkce chytrých hodinek T100

Chytré hodinky T100 jsou vybaveny multisportovními režimy, které vyhovují všem vašim potřebám, včetně běhu, chůze, lezení, basketbalu, badmintonu, cyklistiky, jógy a fotbalu. Společně se sportovní funkcí můžete sledovat svou srdeční frekvenci v reálném čase a zkontrolovat, zda srdce bije normálně nebo ne, a sledovat spánek, abyste změřili svůj celkový lehký spánek, hluboký spánek a čas probuzení, abyste získali analýzu svých spánkových vzorců. Monitorujte krevní tlak a měřte hladiny kyslíku v krvi v reálném čase, abyste zlepšili schopnost kardiovaskulárního systému zabránit nízké hladině kyslíku v krvi, která způsobuje nepohodlí v těle člověka.

Upozornění: Přestože hodinky mají senzor SC7A20, který je přesnější než jiné senzory, neznamená to, že měření poskytovaná těmito chytrými hodinkami jsou zcela přesná. Nejedná se o lékařský přístroj.

Aplikace HryFine pro chytré hodinky T100

Chytré hodinky T100 jsou kompatibilní s aplikací HryFine pro Android a iOS, aby vám pomohly nastavit a používat hodinky efektivněji. Některé funkce a statistiky můžete využívat bez dalšího vybavení, jako jsou ušlé kroky, hodiny spánku, měření tepové frekvence, které jste provedli, a to vše se provádí automatickou integrací dat hodinek na domovské obrazovce s možností pro zobrazení na denní nebo měsíční bázi. Stanovte si také cíle cvičení a povzbuzujte se, abyste každý den dokončili své množství cvičení prostřednictvím jednoduchého a snadno srozumitelného ovládacího rozhraní s funkcemi, jako jsou kroky, vzdálenost, upozornění, alarm a další.

Výdrž baterie a doba nabíjení chytrých hodinek T100 

Chytré hodinky T100 nabízí slušnou baterii, která je v této kategorii považována za dobrou s kapacitou 195 mAh, která vám poskytne až 7 dnů běžného používání s nepřetržitým sledováním srdečního tepu. A 15 dnů v pohotovostním režimu, vše záleží na typu činností, které děláte. Nabíjí se magnetickou nabíječkou a plné nabití trvá asi dvě hodiny.

Obsah balení:

 • Chytré hodinky T100 modré
 • Ozdobná krabička
 • Dobíjecí kabel
 • Uživatelský manuál

Parametry

Pro operační systém Android i iOS
Výdrž ve stand-by Až 15 dnů
Aplikace pro iOS / Android HryFine
Vzdálený přístup přes smartphone Ano
Voděodolnost IP67
Rozlišení displeje 320x385 px
Velikost displeje 1,75"
Kapacita baterie 195 mAh
Výdrž při standardním provozu Až 7 dnů
Váha 50 g
Rozměry 44 x 38 x 11 mm
Parametry
Pro operační systém Android i iOS
Výdrž ve stand-by Až 15 dnů
Aplikace pro iOS / Android HryFine
Vzdálený přístup přes smartphone Ano
Voděodolnost IP67
Rozlišení displeje 320x385 px
Velikost displeje 1,75"
Kapacita baterie 195 mAh
Výdrž při standardním provozu Až 7 dnů
Váha 50 g
Rozměry 44 x 38 x 11 mm

Kategorie

Kategorie zboží

Filtry

Kontakt

VELMI NÍZKÉ CENY

DOPRAVA ZDARMA
​NAD 3000 KČ

(neplatí pro nadrozměrné zásilky)

VÝHODNÉ BALÍČKY

​​

ZÁRUKA NA VŠE
24 MĚSÍCŮ

2111 VÝDEJNÍCH MÍST

(ZÁSILKOVNA)

VLASTNÍ SKLAD V ČR

Rychlost doručení
Kvalita komunikace
Přehlednost obchodu
98 %
našich zákazníků bylo spokojeno s nákupem na www.maximin.cz
28 hodnocení